Tumba Peppo Lounge, kollane, H41xD76cm
ID: 4025621873716
40 % allahindlus
€ 299,03
€ 498,39
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Puit |
|---|---|
| Materjal: | Polüester |
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Kollane |
| Kõrgus: | 41 cm |
| Laius: | 76 cm |
| Pikkus: | 76 cm |
| Kaal: | 11 kg |
| Tootja: | ALANDEKO KARE |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel