Panipaigaga tumba Mushroom 14B, rohelise värv, H43xD45.5cm
ID: 2000001122143
€ 59,68
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüester |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Materjal: | Puit |
| Värv: | Roheline |
| Kõrgus: | 43 cm |
| Laius: | 45.5 cm |
| Pikkus: | 45.5 cm |
| Kaal: | 5.3 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel