TV-laud Haulet, must/kuldne värvi, H58x180x41cm
ID: 5905248127388
€ 213,71
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | MDF |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 58 cm |
| Laius: | 41 cm |
| Pikkus: | 180 cm |
| Kaal: | 38.4 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel