TV-laud Hezo, MDF/terasest, H60x120x39cm
ID: 5905248102644
€ 142,74
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Materjal: | MDF |
| Värv: | Naturaalne |
| Kõrgus: | 60 cm |
| Laius: | 39 cm |
| Pikkus: | 120 cm |
| Kaal: | 32 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel