Rippvalgusti Noda, must, H35-135cm, D28cm, E27 40W(MAX)
ID: 3560238686590
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
€ 42,98
Toote kirjeldus
Lambipirnid ei sisaldu komplektis.
Toote kirjeldus
| Materjal: | Plast |
|---|---|
| Materjal: | Metall |
| Värv: | Must |
| Kõrgus: | 135 cm |
| Laius: | 28 cm |
| Pikkus: | 28 cm |
| Kaal: | 2.5 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:
Kontoritool Saga, pähkli värv/must, H73-83x56x55cm, istumisosa kõrgus 44-54cm
83 cm 56 cm 55 cm
€ 120,16
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel