Tualettpaberihoidja OLEYA, beež/pruun, H59.5cm, D13cm
ID: 3560231122997
€ 28,23
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüresiin |
|---|---|
| Materjal: | Teras |
| Värv: | Pruun |
| Värv: | Beež |
| Kõrgus: | 59.5 cm |
| Laius: | 13 cm |
| Pikkus: | 13 cm |
| Kaal: | 1 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel