Vedelseebi dosaator Oleya, beež/pruun, 290ml, H13.9cm, D9cm
ID: 3560231122874
€ 8,47
Toote kirjeldus
Toote kirjeldus
| Materjal: | Polüpropüleen |
|---|---|
| Materjal: | ABS |
| Materjal: | Polüresiin |
| Värv: | Pruun |
| Värv: | Beež |
| Kõrgus: | 13.9 cm |
| Laius: | 9 cm |
| Pikkus: | 9 cm |
| Maht : | 290 ml |
| Kaal: | 0.28 kg |
UUDISED
SOODUSTUSED
English
Русский
Eesti keel