Varikatus/pergola Laevora 6 x 3.6m, valge värv, alumiinium, H250x360x600cm
250 cm 600 cm 360 cm
€ 6 147,54
| Materjal: | Metall |
|---|---|
| Värv: | Valge |
| Kõrgus: | 5 cm |
| Laius: | 5 cm |
| Pikkus: | 17 cm |
| Maht : | 200 ml |
| Kaal: | 0.28 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |