Varikatus/pergola Laevora 6 x 3.6m, valge värv, alumiinium, H250x360x600cm
250 cm 600 cm 360 cm
€ 6 147,54
| Materjal: | Polükarbonaat |
|---|---|
| Materjal: | Alumiinium |
| Värv: | Hall |
| Kõrgus: | 226 cm |
| Laius: | 300 cm |
| Pikkus: | 380 cm |
| Kaal: | 65 kg |
| Tootja: | ALANDEKO |