Bottle stopper Gentelman, 6x4cm
ID: 8718531731707
€6.57
Product details
Product details
| Material: | Polyresin |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Black |
| Height: | 4 cm |
| Width: | 4 cm |
| Length: | 4 cm |
| Weight: | 0.1 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO INVOTIS |
NEW
DISCOUNTS
English
Lietuvių kalba
Русский