Pendant lamp Rade 6, beige/ brass, H33-145x110x35cm, E14x6 40W(MAX)
ID: 2000001125656
Bulbs are not included.
Attention! Each dome is unique.
€114.88
Product details
Bulbs are not included.
Attention! Each dome is unique.
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Plastic |
| Material: | Metal |
| Height: | 145 cm |
| Width: | 35 cm |
| Length: | 110 cm |
| Weight: | 4.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Lietuvių kalba
Русский