Pendant lamp Modena10, brass color, H25-145cm, D60, LED 30W, 3000K, 1650lm
ID: 2000001147511
€114.88
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Silicone |
| Color: | Brass |
| Height: | 145 cm |
| Width: | 60 cm |
| Length: | 60 cm |
| Weight: | 3.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Lietuvių kalba
Русский