Glass jar with tap, 2L, D16x46cm
ID: 5207252107074
€37.11
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Transparent |
| Height: | 46 cm |
| Width: | 16 cm |
| Length: | 16 cm |
| Volume: | 2000 ml |
| Weight: | 4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Lietuvių kalba
Русский