Lounge chair Orton, 3 cream, rotatable 360 degrees, H73x70x70cm, seat height 40cm
ID: 2000001167359
€399.00
Product details
Product details
The seat rotates 360 degrees.
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Polyester |
| Material: | Eco leather |
| Material: | Plywood |
| Material: | Polyurethane |
| Color: | Cream |
| Height: | 73 cm |
| Width: | 70 cm |
| Length: | 70 cm |
| Seat height: | 40 cm |
| Weight: | 19 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Dining chair Settle 90/24, return swivel 360, light brown/cream color, H85x63x58cm, seat H51cm
85 cm 63 cm 58 cm
€139.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda