Swivel chair Vally, caramel 500, rotatable 360 degrees, 87x89x72cm
ID: 2000001140352
€369.00
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Wood |
| Color: | Brown |
| Height: | 89 cm |
| Width: | 72 cm |
| Length: | 87 cm |
| Weight: | 33 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda