Bench with storage box Ferento M, dark brown, H35x54x37cm
ID: 2000001120095
€44.00
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Material: | Wood |
| Color: | Brown |
| Height: | 35 cm |
| Width: | 37 cm |
| Length: | 54 cm |
| Weight: | 6.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Office chair Slorino 15, golden color, H77-88x58x63cm, seat height 44-54cm
88 cm 63 cm 58 cm
€149.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda