0
Your shopping cart is empty
Approximate delivery costs
* Detailed price in checkout page
TOTAL
(including VAT)
€ 0.00
Pouf with storage Calavena S, grey/gold color, velvet, H30x71x34cm
ID: 2000001145395
€79.00
Share item:
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Velvet |
| Color: | Grey |
| Height: | 30 cm |
| Width: | 34 cm |
| Length: | 71 cm |
| Weight: | 8.7 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
More similar items
Bench with storage box Elgomsi Touch 18, textured velvet, beige, H45x72x104cm
45 cm 104 cm 72 cm
€349.00
Delivery within 6-9 weeks
3 variants
Bench with storage box Elgomsi Raquel 24, salmon color, H45x72x104cm
45 cm 104 cm 72 cm
€339.00
Delivery within 6-9 weeks
2 variants
Bench Eltorrenso Monolith 09, velvet, brown, H45x73x145cm
45 cm 145 cm 73 cm
€389.00
Delivery within 6-9 weeks
10 variants
Bench Eltorrenso Paros 06, dark grey, H45x73x145cm
45 cm 145 cm 73 cm
€339.00
Delivery within 6-9 weeks
9 variants
Bench Eltorrenso Kronos 19, velvet, green, H45x73x145cm
45 cm 145 cm 73 cm
€339.00
Delivery within 6-9 weeks
9 variants
Bench Elaurence Nube 35, velvet, green, H36x132cm
36 cm 132 cm 64 cm
€279.00
Delivery within 6-9 weeks
11 variants
Bench Elaurence Nube 20, velvet, beige, H36x132cm
36 cm 132 cm 64 cm
€279.00
Delivery within 6-9 weeks
11 variants
Bench Engen, ivory color, H44.5x120x45cm
44.5 cm 120.5 cm 45 cm
€235.00
Available in the stores only
Bench with storage box Aster, beige, MDF, H85x90x48cm, seat height 41.5cm
85 cm 90 cm 48 cm
€235.00
Delivery within ~20 work days
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda