Cabinet Ukarmel, black, steel/tempered glass, H140x110x40cm
ID: 5704745091938
Discount 20 %
€343.20
€429.00
Product details
Product details
| Material: | Steel |
|---|---|
| Material: | Tempered glass |
| Color: | Black |
| Height: | 140 cm |
| Width: | 40 cm |
| Length: | 110 cm |
| Weight: | 61.8 kg |
| Maximum weight capacity of shelves: | 20 kg |
| Assembly: | Assembly required |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda