Pendant lamp Rigoleto-8, H25.5cm, D81cm, G9x8 5W(MAX)
ID: 2000001022757
Bulbs are not included.
€129.00
Product details
Bulbs are not included.
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Plastic |
| Height: | 25.5 cm |
| Width: | 81 cm |
| Length: | 81 cm |
| Weight: | 5.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Pendant lamp Raidon 8, opal white/matt black, H25x60cm, G9, 8x5W(MAX)
60 cm 25 cm 25 cm
€49.50
€99.00
- -50 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda