0
Your shopping cart is empty
Approximate delivery costs
* Detailed price in checkout page
TOTAL
(including VAT)
€ 0.00
Chest of drawers Aford, MDF, black/natural, H103x80x40cm
ID: 5713941083845
€269.00
Share item:
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | MDF |
| Color: | Black |
| Height: | 103 cm |
| Width: | 40 cm |
| Length: | 80 cm |
| Weight: | 39.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
More similar items
Chest of drawers Aford, MDF, black/natural, H82x120x40cm
82 cm 120 cm 40 cm
€319.00
Delivery within ~20 work days
Chest of drawers Romanna TB, 12mm sintered stone/MDF/oak veneer, H127x90x45cm
127 cm 90 cm 45 cm
€599.00
Available both in the stores and in online-store
Chest of drawers Luxury Champagne, 5 drawers, spoguļvirsma, H111x51x43.5cm
111 cm 51 cm 43.5 cm
€559.20
€699.00
Available both in the stores and in online-store
- -20 %
Chest of drawers Hezo, MDF/steel, H80x93x29cm
80 cm 93 cm 29 cm
€165.00
Delivery within ~20 work days
Chest of drawers Hezo, MDF/steel, H85x63x29cm
85 cm 63 cm 29 cm
€167.00
Delivery within ~20 work days
Chest of drawers Hezo, MDF/steel, H140x100x29cm
140 cm 100 cm 29 cm
€299.00
Delivery within ~20 work days
Chest of drawers Alovell, white, H90x135x40cm
90 cm 135 cm 40 cm
€599.00
Delivery within ~20 work days
Chest of drawers Alovell, white, H80x80x40cm
80 cm 80 cm 40 cm
€369.00
Delivery within ~20 work days
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda