Coffee table Romanna COFF, 12mm sintered stone/MDF/oak veneer, H45x120x60cm
45 cm 120 cm 60 cm
€449.00
| Material: | Artificial marble |
|---|---|
| Material: | Stainless steel |
| Color: | White |
| Height: | 63 cm |
| Width: | 60 cm |
| Length: | 60 cm |
| Weight: | 22 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |