Coffee table Romanna COFF, 12mm sintered stone/MDF/oak veneer, H45x120x60cm
45 cm 120 cm 60 cm
€449.00
Large table: 34xD70cm
Small table: 32xD60cm
| Material: | Tempered glass |
|---|---|
| Material: | Stainless steel |
| Color: | Black |
| Height: | 34 cm |
| Width: | 70 cm |
| Length: | 70 cm |
| Weight: | 23 kg |
| Weight capacity: | 10 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |