Console Ubarali, natural color, plywood/oak veneer, H75x110x40cm
ID: 5704745187730
€392.56
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | MDF |
| Material: | Rattan |
| Color: | Natural |
| Height: | 75 cm |
| Width: | 40 cm |
| Length: | 110 cm |
| Weight: | 25 kg |
| Weight capacity: | 25 kg |
| Tabletop shape: | Rectangular |
| Assembly: | Assembly required |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda