Dining table Landaro, H78x150x90cm
ID: 2000001057209
Discount 30 %
€209.30
€299.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wicker |
| Color: | Natural |
| Height: | 78 cm |
| Width: | 90 cm |
| Length: | 150 cm |
| Weight: | 33.5 kg |
| Extendable Table: | No |
| Tabletop shape: | Rectangular |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Chair Sennen, rotatable 360 degrees, dark grey, H84x63x63cm, seat height 45cm
84 cm 63 cm 63 cm
€135.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda