Dining table Laurino, oval, oak veneer/MDF, D120x75cm
ID: 2000001110423
€330.00
Product details
Product details
| Material: | Oak veneer |
|---|---|
| Material: | MDF |
| Color: | Brown |
| Height: | 75 cm |
| Width: | 120 cm |
| Length: | 120 cm |
| Weight: | 65.1 kg |
| Extendable Table: | No |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Dining chair Atilde, set of 2 pcs, green, H82.5x47x53cm, seat height 46cm
82.5 cm 47 cm 53 cm
€249.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda