Dining table Talbot, metal/glass, H76xD120cm
ID: 2000001086643
€249.00
Product details
Product details
| Material: | Chromed metal |
|---|---|
| Material: | Tempered glass |
| Color: | Grey |
| Height: | 76 cm |
| Width: | 120 cm |
| Length: | 120 cm |
| Weight: | 47.3 kg |
| Extendable Table: | No |
| Extendable Table: | Yes |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Dining chair Adore 28, dark grey-brown, H84.5x54.5x45cm, seat height 45cm
84.5 cm 54.5 cm 45 cm
€65.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda