Table Teramo, oak, H75.5xD110cm
ID: 2000001045831
€650.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Color: | Brown |
| Height: | 75.5 cm |
| Width: | 110 cm |
| Length: | 110 cm |
| Weight: | 44 kg |
| Extendable Table: | No |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Dining chair Atilde, set of 2 pcs, light grey, H82.5x47x53cm, seat height 46cm
82.5 cm 47 cm 53 cm
€249.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda