Floor lamp Sarli with LED reading light, H166xD41cm, E27 60W(MAX), LED 1x1W
166 cm 41 cm 41 cm
€99.00
Switch function:
1. Can be switched on and off.
2. Can adjust brightness.
3. Can adjust Kelvin from warm to cool.
| Material: | PVC |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Black |
| Height: | 145 cm |
| Width: | 4.7 cm |
| Length: | 20 cm |
| Weight: | 2.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |