Mugs Toucan L, 500ml, set of 2, H15,3x12,5x8,7cm
ID: 3560232761898
€16.50
Product details
Product details
| Material: | Ceramic |
|---|---|
| Color: | Beige |
| Height: | 15.3 cm |
| Width: | 8.7 cm |
| Length: | 12.5 cm |
| Volume: | 500 ml |
| Weight: | 0.44 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Scented soy candle in glass jar Hip hip hooray, pink, 25 h, H5cm, D7.5cm
5 cm 7.5 cm 7.5 cm
€5.95
€11.90
- -50 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda