Garden chair Laoriengo, brick color, aluminum/polyester, H75.5x62x56cm
ID: 3560231736194
Discount 20 %
€128.00
€160.00
Product details
Product details
The frame of the chair is treated with an anti-corrosive epoxy coating. Cushions with removable covers for easy cleaning. Waterproof fabric allows water to drain without soaking into the material.
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Aluminium |
| Color: | Red |
| Height: | 75.5 cm |
| Width: | 56 cm |
| Length: | 62 cm |
| Weight: | 5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda