Cava glass Modern America, 28cl
ID: 2000001106006
€9.95
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Blue |
| Height: | 15 cm |
| Width: | 11 cm |
| Length: | 11 cm |
| Volume: | 280 ml |
| Weight: | 0.4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda