Red wine glass Metallic, copper colour, H24, D7-8.5 cm, 550ml
ID: 2000000929378
€6.50
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Color: | Copper |
| Height: | 24 cm |
| Width: | 7 cm |
| Length: | 7 cm |
| Volume: | 550 ml |
| Weight: | 0.25 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO Home Elegance |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda