Jewellery box Hamma, green/white, 25x17x13cm
ID: 2000001023402
Discount 40 %
€29.94
€49.90
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Polyurethane |
| Material: | Polyester |
| Color: | Green |
| Height: | 13 cm |
| Width: | 17 cm |
| Length: | 25 cm |
| Weight: | 1.3 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Chair Sennen, rotatable 360 degrees, dark grey, H84x63x63cm, seat height 45cm
84 cm 63 cm 63 cm
€135.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda