0
Your shopping cart is empty
Approximate delivery costs
* Detailed price in checkout page
TOTAL
(including VAT)
€ 0.00
LED bulb neutral white, E14 6W, 810lm, 4000K, H10cm D3.5cm
ID: 8592920114582
€3.30
Share item:
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Height: | 10 cm |
| Width: | 3.5 cm |
| Length: | 3.5 cm |
| Weight: | 0.05 kg |
| Bulb type: | E14 |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
More similar items
LED Bulb warm white, G9 4W, 470lm, 3000K, H6x2x5cm
6 cm 2 cm 5 cm
€3.50
Available both in the stores and in online-store
Bulb LED warm white, G9 2.5W, 350lm, 3000K, H4.7x1.4x1.4cm
4.7 cm 1.4 cm 1.4 cm
€3.50
Available both in the stores and in online-store
LED Bulb warm white, E27 9W, 806lm, 2700K, H11x11x6cm
11 cm 11 cm 6 cm
€2.95
Available both in the stores and in online-store
LED Bulb warm white, E27 7.8W, 1060lm, 2700K, H11x6x6cm
11 cm 6 cm 6 cm
€3.50
Available both in the stores and in online-store
LED Bulb warm white, E27 7.8W, 1055lm, 2700K, H14x9.5x9.5cm
14 cm 9.5 cm 9.5 cm
€6.95
Available both in the stores and in online-store
LED Bulb warm white, E27 5.9W, 806lm, 2700K, H7.8x4.5x4.5cm
7.8 cm 4.5 cm 4.5 cm
€3.50
Available both in the stores and in online-store
LED Bulb warm white, E27 5.9W, 806lm, 2700K, H10.8x6x6cm
10.8 cm 6 cm 6 cm
€3.95
Available both in the stores and in online-store
LED Bulb warm white, E27 3.4W, 470lm, 2700K, H7.5x4.5x4.5cm
7.5 cm 4.5 cm 4.5 cm
€2.95
Available both in the stores and in online-store
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda