0
Your shopping cart is empty
Approximate delivery costs
* Detailed price in checkout page
TOTAL
(including VAT)
€ 0.00
Office chair Aklan, swivel, beige, H77x49.5x49cm, seat height 44.5-54.5cm
ID: 5713941425577
€139.00
Share item:
Product details
Product details
| Material: | Polyester |
|---|---|
| Material: | Steel |
| Height: | 77 cm |
| Width: | 49 cm |
| Length: | 49.5 cm |
| Seat height: | 44.5 - 54.5 cm |
| Weight: | 10 kg |
| Weight capacity: | 110 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
More similar items
Office chair Hebstero, walnut/black color, eco leather, H114-122x65x60cm, seat height 46-54cm
122 cm 60 cm 65 cm
€249.90
Delivery within ~20 work days
Office chair Hebstero, walnut/beige color, eco leather, H114-122x65x60cm, seat height 46-54cm
122 cm 60 cm 65 cm
€249.90
Delivery within ~20 work days
Office chair Himber, walnut/beige color, eco leather, H114-122x72x68cm, seat height 46-54cm
122 cm 68 cm 72 cm
€247.00
Delivery within ~20 work days
Office chair Saga, walnut/black, H73-83x56x55cm, seat height 44-54cm
83 cm 56 cm 55 cm
€139.00
Available both in the stores and in online-store
Office chair Saviore, walnut/black, H116.5-122.5x67.5x73.5cm, seat height 46-52cm
122.5 cm 73.5 cm 67.5 cm
€219.00
Available both in the stores and in online-store
Office chair Acbraid, brown, H115x67x69.5cm, seat height 48-57cm
115 cm 67 cm 69.5 cm
€229.00
Available on preorder. Delivery in ~ 8 week(s)
Office chair Acbraid, anthracite, H115x67x69.5cm, seat height 48-57cm
115 cm 67 cm 69.5 cm
€229.00
Available on preorder. Delivery in ~ 9 week(s)
Office chair Heston, black eco leather, W114-124x66cm, H72cm, seat H49-59cm
72 cm 114-124 cm 66 cm
€199.00
Delivery within ~20 work days
Office chair Atricia, beige, H93.5x59x50cm, seat height 45-55cm
93.5 cm 59 cm 50 cm
€199.00
Delivery within ~20 work days
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda