Game X and O, white, 24,5x24,5x3,5cm
ID: 2000000927015
€49.90
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Color: | Black and white |
| Height: | 3.5 cm |
| Width: | 24.5 cm |
| Length: | 24.5 cm |
| Weight: | 1.2 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda