Kitchen utensils organizer, grey, 250ml, H14x21x13.5cm
ID: 3560238703731
€14.90
Product details
Product details
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Color: | Grey |
| Height: | 14 cm |
| Width: | 13.5 cm |
| Length: | 21 cm |
| Volume: | 300 ml |
| Weight: | 0.47 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda