Photo frame Mandilly, nickel (silver tone) steel
ID: 2000001096918
Discount 40 %
€8.10
€13.50
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Color: | Silver |
| Height: | 15 cm |
| Width: | - |
| Length: | 10 cm |
| Weight: | 0.16 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda