Stool Noto, green/golden base, 35x42cm
ID: 2000001022115
€69.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Polyester |
| Color: | Green |
| Height: | 42 cm |
| Width: | 35 cm |
| Length: | 35 cm |
| Weight: | 4 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda