Stool Pan Dwen, beige color, H36cm, D38cm
ID: 2000001122167
€49.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Polyester |
| Color: | Beige |
| Height: | 36 cm |
| Width: | 38 cm |
| Length: | 38 cm |
| Weight: | 4.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Double armchair Delazo, cream color, H65x149x93cm, seat height 41cm
65 cm 149 cm 93 cm
€239.20
€299.00
- -20 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda