Rocking chair Amberg, mustard, H105x63x53cm, seat height 46cm
ID: 2000001107744
€189.00
Product details
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Wood |
| Material: | Polyester |
| Color: | Orange |
| Height: | 105 cm |
| Width: | 53 cm |
| Length: | 63 cm |
| Seat height: | 46 cm |
| Armrest height: | 59 cm |
| Weight: | 15.5 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Armchair Vincento with footstool, pink-beige, rotatable 360 degrees, H100x92x79cm, seat H 47cm
100 cm 78.5 cm 56 cm
€299.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda