Bookcase Wally II, white, H180x63x40cm
ID: 5705994742121
€149.00
Product details
Product details
| Material: | MDF |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | White |
| Height: | 180 cm |
| Width: | 40 cm |
| Length: | 63 cm |
| Weight: | 11 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Cutlery set Inox Bamboo, for 6 persons (24 pcs.), silver color, H27.5x17x6.5cm
27.5 cm 17 cm 6.5 cm
€55.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda