Bookshelf Soto, sheesham wood, 50x30x150cm
ID: 2000001043707
€279.00
Product details
Product details
| Material: | Wood |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Brown |
| Height: | 150 cm |
| Width: | 30 cm |
| Length: | 50 cm |
| Weight: | 23 kg |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Desk Jeremy, mango wood/mdf, veneer, 120x60x98cm, table top H80cm
98 cm 120 cm 60 cm
€199.80
€333.00
- -40 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda