Clock side table Kidwelly, D49cm H54cm
ID: 2000001123416
Movement Type: slides silently
Decorative gears: silently humming sound
Battery type: 3x AA (LR6) not included
€79.00
Product details
Movement Type: slides silently
Decorative gears: silently humming sound
Battery type: 3x AA (LR6) not included
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Glass |
| Material: | Plastic |
| Color: | Gold |
| Height: | 54 cm |
| Width: | 49 cm |
| Length: | 49 cm |
| Weight: | 5 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Armchair Arringo, taupe, swivelling 180 degrees, H95x63x57cm, seat height 50cm
95 cm 63 cm 57 cm
€129.00
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda