Side table Business Animal set of 3, D30cm H49cm
ID: 4025621875000
1 side table - 49x30x30 cm
2 side table 44x25x25 cm
3 side table 42x23x23 cm
Discount 30 %
€139.30
€199.00
Product details
1 side table - 49x30x30 cm
2 side table 44x25x25 cm
3 side table 42x23x23 cm
Product details
| Material: | Metal |
|---|---|
| Material: | Polyresin |
| Color: | Grey |
| Height: | 49 cm |
| Width: | 30 cm |
| Length: | 30 cm |
| Weight: | 3.1 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
Customers who bought this product also bought:
Floor lamp Bird Wings, gold/black color, H168x66x43.2cm, E27 40W(MAX), 50/60Hz
168 cm 43 cm 66 cm
€173.70
€579.00
- -70 %
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda