Side table Edsberg S, toned glass/rose gold, H50cm D41cm
ID: 2000000965277
€89.00
Product details
Product details
| Material: | Glass |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Copper |
| Height: | 50 cm |
| Width: | 41 cm |
| Length: | 41 cm |
| Weight: | 6.5 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda