Side table Jakko, brown, iron/PU, D48cm H53cm
ID: 2000001184189
Discount 20 %
€103.20
€129.00
Product details
Product details
| Material: | Eco leather |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Color: | Brown |
| Height: | 53 cm |
| Width: | 48 cm |
| Length: | 48 cm |
| Weight: | 8.5 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda