Side table Memphis Soft, marble/metal, D35cm H48cm
ID: 4025621703822
€249.00
Product details
Product details
| Material: | Marble |
|---|---|
| Material: | Metal |
| Height: | 48 cm |
| Width: | 35 cm |
| Length: | 35 cm |
| Weight: | 13.5 kg |
| Tabletop shape: | Round |
| Manufacturer: | ALANDEKO KARE |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda