0
Your shopping cart is empty
Approximate delivery costs
* Detailed price in checkout page
TOTAL
(including VAT)
€ 0.00
Sideboard Verde Brown, mango wood/MDF, H75x38x160cm
ID: 2000001198001
€599.00
Share item:
Product details
Product details
| Material: | MDF |
|---|---|
| Material: | Mango wood |
| Height: | 75 cm |
| Width: | 38 cm |
| Length: | 160 cm |
| Weight: | 62 kg |
| Assembly: | Assembly required |
| Manufacturer: | ALANDEKO |
More similar items
Sideboard Haulet, black/gold color, H105x100x41cm
105 cm 100 cm 41 cm
€319.00
Delivery within ~20 work days
Sideboard Halink, old pink, metal/chipboard, H86x135x40.6cm
86 cm 135 cm 40.6 cm
€359.00
Delivery within ~20 work days
Sideboard Bailey, mango wood, H76x36x71cm
76 cm 71 cm 36 cm
€360.00
Available both in the stores and in online-store
Sideboard Drone Compact, mango wood/MDF, brown, H75x81x38cm
75 cm 81 cm 38 cm
€330.00
Available in the stores only
Sideboard Ramma SB, oak veneer/MDF/metal, gray/gold color, H80x180x48cm
80 cm 180 cm 48 cm
€799.00
Available in stock in 5 week(s)
Sideboard Sole, 3 doors, 3 drawers, from Mango wood, H90x160x40cm
90 cm 160 cm 40 cm
€649.00
Available in online-store
Sideboard Setu, mango wood, H75x38x160cm
75 cm 160 cm 38 cm
€649.00
Available both in the stores and in online-store
Sideboard Nola, oak veneer/MDF, H76x45x140cm
76 cm 140 cm 45 cm
€520.00
Available both in the stores and in online-store
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda