Sofa bed Elcotonn, sleeping function, Royal 18, boucle, beige, H105x256x119cm
ID: 5905496619130
€1,179.00
Fabric / Color:
expand_more
Full view
Product details
Product details
| Material: | Polyester,Pine wood,MDF,Metal |
|---|---|
| Color: | Beige |
| Height: | 105 cm |
| Width: | 256 cm |
| Length: | 119 cm |
| Seat height: | 52 cm |
| Sleep area size: | 142x190 cm |
| Weight: | 89 kg |
| Model: | Elcotonn |
| Fabric: | Royal 18 |
| Style: | Modern |
| Storage container: | Yes |
| Seating capacity: | 3 |
| Weight capacity: | 250 kg |
| Assembly: | Assembly required |
| Fabric type: | Boucle |
NEW
DISCOUNTS
English
Русский
Latviešu valoda